Barış Aydın Seçim Çalışmalarına Gençler ile Başladı

/ Cuma, 24 Ocak 2014 / Etkinlikler
bariş aydın gençlik

30 Mart’ta gerçekleşecek yerel seçimin heyecanı Ankara’yı sardı. AK Parti Çankaya Adayı Barış Aydın, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın himayesinde düzenlenen “Ankara Belediye Başkan Adayları Tanıtım Toplantısı”nda kamuoyunun karşısına çıkmasının ardından seçim çalışmalarına başladı.

YARATICI VE MODERN
Aday gösterildikten sonra seçim çalışmalarına hızla başlayan AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Barış Aydın, ilk olarak partisinin gençlik kollarıyla bir araya geldi. İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Alperen Ayar ile görüşen Aydın, daha sonra AK Parti Çankaya İlçe Gençlik Kolları Yönetim Kurulu toplantısına katıldı. Aydın, gençlerin fikirleri ve görüşlerinin her zaman daha yaratıcı ve modern olduğunu belirterek gençleri çok önemsediklerine dikkat çekti.

DİNAMİK YAPI, BAŞARILI İŞLER
Barış Aydın, seçim çalışmaları boyunca başta Ankara’daki üniversiteler olmak üzere Türkiye’deki birçok üniversiteyle proje geliştireceklerini ve genç nüfusun görüşlerini ve çalışmalarını Çankaya’ya yansıtacaklarını ifade etti. Gençlerle kendi deneyim ve görüşlerini de paylaşan Barış Aydın, bu dinamik yapıyla çok başarılı işler ortaya koyacaklarını dile getirdi.

SONSUZ DESTEK
Barış Aydın ile bir araya gelmekten mutluluk duyduklarını belirten Gençlik Kolları üyeleri ise Çankaya’yı kazanmak için Aydın’a sonsuz destek vereceklerini söyledi. Toplantının ardından AK Parti Çankaya İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Serin’in doğum günü kutlandı. Aydın, Serin’e yeni yaşında sağlık ve mutluluk diledi.

YUKARI